RC-12K204JT
MFR.Part #
RC-12K204JT
JLCPCB Part #
C453406
Description
-55℃~+155℃ 1W 200kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS