RC-12K181JT
MFR.Part #
RC-12K181JT
JLCPCB Part #
C453396
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS