RM10F9532CT
MFR.Part #
RM10F9532CT
JLCPCB Part #
C3980845
Description
-55℃~+155℃ 125mW 95.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS