RM10F1872CT
MFR.Part #
RM10F1872CT
JLCPCB Part #
C3975551
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS