RM25J621CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM25J621CT
JLCPCB Part #
C3971740
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 620Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS