RCS1608F2324CS
MFR.Part #
RCS1608F2324CS
JLCPCB Part #
C3957958
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.32MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS