RM10J684CT
MFR.Part #
RM10J684CT
JLCPCB Part #
C3957593
Description
-55℃~+155℃ 125mW 680kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS