RM04F2262CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM04F2262CT
JLCPCB Part #
C3956184
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 22.6kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS