RM12F2102CT
MFR.Part #
RM12F2102CT
JLCPCB Part #
C3955640
Description
-55℃~+155℃ 21kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS