RM06J470CT
MFR.Part #
RM06J470CT
JLCPCB Part #
C3954129
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS