RM06J6R8CT
MFR.Part #
RM06J6R8CT
JLCPCB Part #
C3947326
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS