RM12F3900CT
MFR.Part #
RM12F3900CT
JLCPCB Part #
C3937103
Description
-55℃~+155℃ 250mW 390Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS