RM14F1001CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM14F1001CT
JLCPCB Part #
C3936579
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS