RM20F39R2CT
MFR.Part #
RM20F39R2CT
JLCPCB Part #
C3926752
Description
-55℃~+155℃ 39.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS