RU1608JR062CS
MFR.Part #
RU1608JR062CS
JLCPCB Part #
C3925497
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62mΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS