RM14J110CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM14J110CT
JLCPCB Part #
C3924322
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS