RL102-601M
Extended
Manufacturer
RUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec)
MFR.Part #
RL102-601M
JLCPCB Part #
C43889
Package
插件,D2.6xL4.3mm
Description
-45℃~+85℃ 100MΩ 1kA 1pF 2.6mm 600V ±20% 插件,D2.6xL4.3mm Glass Discharge Tubes ROHS