RU3216FR047CS
MFR.Part #
RU3216FR047CS
JLCPCB Part #
C3920417
Description
-55℃~+155℃ 47mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS