RM10F20R5CT
MFR.Part #
RM10F20R5CT
JLCPCB Part #
C3917476
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS