RM12F3300CT
MFR.Part #
RM12F3300CT
JLCPCB Part #
C3917289
Description
-55℃~+155℃ 250mW 330Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS