RN06B5360CT5-25
MFR.Part #
RN06B5360CT5-25
JLCPCB Part #
C3916054
Description
-55℃~+155℃ 536Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS