HX25003-9A
MFR.Part #
HX25003-9A
JLCPCB Part #
C442306
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x9P 2.5mm 250V 5.9mm 5A 7.2mm 9 9P Brass PA Through Hole White XH 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS