EMVH500ADA220MH63G
MFR.Part #
EMVH500ADA220MH63G
JLCPCB Part #
C3829972
Package
SMD,D8xL6.3mm
Description
-40℃~+125℃ 1.6Ω@100kHz 1000hrs@125℃ 22uF 50V 6.3mm 83mA@100kHz 8mm ±20% SMD,D8xL6.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS