AFC336M50F24T-F
MFR.Part #
AFC336M50F24T-F
JLCPCB Part #
C3829211
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10.2mm 1000hrs@105℃ 225mA@120Hz 33uF 50V 6Ω@120Hz 8mm ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS