AHA337M35G24T-F
MFR.Part #
AHA337M35G24T-F
JLCPCB Part #
C3829090
Package
SMD,D10xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10.2mm 10mm 2000hrs@105℃ 250mA@120Hz 330uF 35V 700mΩ@120Hz ±20% SMD,D10xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS