AHA227M25G24T-F
MFR.Part #
AHA227M25G24T-F
JLCPCB Part #
C3828901
Package
SMD,D10xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 1.2Ω@120Hz 10.2mm 10mm 190mA@120Hz 2000hrs@105℃ 220uF 25V ±20% SMD,D10xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS