54F175/BEA
Extended
Manufacturer
Rochester Electronics, LLC
MFR.Part #
54F175/BEA
Description
-55℃~+125℃ 1 140MHz 1mA 1ns 20mA 3ns 4 4.5V~5.5V 54F Series 5ns@5V,50pF、6.5ns@5V,50pF Asynchronous Complementary type D-Type Reset Rising Edge - Flip Flops ROHS