E36D501HPN221TA67U
MFR.Part #
E36D501HPN221TA67U
JLCPCB Part #
C3815922
Package
Bolt,D35xL67mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1.739Ω@120Hz 12.7mm 1A@120Hz 2000hrs@85℃ 220uF 35mm 500V 67mm 螺栓,D35xL67mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS