ERWL451LGN842MFK0U
MFR.Part #
ERWL451LGN842MFK0U
JLCPCB Part #
C3815882
Package
Bolt,D89xL190mm
Description
-25℃~+85℃ 190mm 20000hrs@85℃ 31.5mm 450V 8400uF 89mm ±20% Bolt,D89xL190mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS