E36D350CPN154TDE3U
MFR.Part #
E36D350CPN154TDE3U
JLCPCB Part #
C3815715
Package
Bolt,D63.5xL143mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 0.15F 143mm 2000hrs@85℃ 28.58mm 35V 63.5mm 螺栓,D63.5xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS