E36D500LPN242TA54U
MFR.Part #
E36D500LPN242TA54U
JLCPCB Part #
C3815405
Package
Bolt,D35xL54mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 12.7mm 2000hrs@85℃ 2400uF 35mm 50V 54mm 螺栓,D35xL54mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS