CGS133U050R2L
MFR.Part #
CGS133U050R2L
JLCPCB Part #
C3814662
Package
Bolt,D34.93xL66.68mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 13000uF 2000hrs@85℃ 27mΩ@120Hz 34.93mm 50V 6.7A@120Hz 66.68mm 螺栓,D34.93xL66.68mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS