E36D201HPN223MED0U
MFR.Part #
E36D201HPN223MED0U
JLCPCB Part #
C3814645
Package
Bolt,D76.2xL130mm
Description
-40℃~+85℃ 10.8mΩ@120Hz 130mm 2000hrs@85℃ 200V 22.72A@120Hz 22000uF 31.75mm 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL130mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS