E36D201LPN103TEA5U
MFR.Part #
E36D201LPN103TEA5U
JLCPCB Part #
C3814381
Package
Bolt,D76.2xL105mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 10000uF 105mm 2000hrs@85℃ 200V 31.75mm 76.2mm 螺栓,D76.2xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS