ESMH101VSN682MA50U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ESMH101VSN682MA50U
JLCPCB Part #
C3724240
Package
Plugin,D35xL52mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 10mm 2000hrs@85℃ 35mm 37mΩ@120Hz 52mm 6.5A@120Hz 6800uF ±20% 插件,D35xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS