E37L501CPN562MEJ1U
MFR.Part #
E37L501CPN562MEJ1U
JLCPCB Part #
C3813878
Package
Bolt,D76.2xL182mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 182mm 18mΩ@120Hz 19.3A@120Hz 31.8mm 500V 5600uF 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL182mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS