E36D3B1HPN391MA54U
MFR.Part #
E36D3B1HPN391MA54U
JLCPCB Part #
C3813573
Package
Bolt,D35xL54mm
Description
-40℃~+85℃ 1.44A@120Hz 12.7mm 2000hrs@85℃ 315V 35mm 390uF 513mΩ@120Hz 54mm ±20% 螺栓,D35xL54mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS