E36D451HPN152MD79U
MFR.Part #
E36D451HPN152MD79U
JLCPCB Part #
C3812484
Package
螺栓,D63.5xL79mm
Description
-40℃~+85℃ 1500uF 168.2mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 28.58mm 4.99A@120Hz 450V 63.5mm 79mm ±20% 螺栓,D63.5xL79mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS