E36D100CPN274TD79U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E36D100CPN274TD79U
JLCPCB Part #
C3812458
Package
螺栓,D63.5xL79mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 0.27F 10V 2000hrs@85℃ 28.58mm 63.5mm 79mm 螺栓,D63.5xL79mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS