BLH137K551C124
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
BLH137K551C124
JLCPCB Part #
C3811161
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 130uF 550V ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS