BLH506K901C084
MFR.Part #
BLH506K901C084
JLCPCB Part #
C3811102
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 50uF 900V ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS