930C4W1P8K-F
MFR.Part #
930C4W1P8K-F
JLCPCB Part #
C3810481
Package
Plugin,D18.2xL44.4mm
Description
-55℃~+105℃ 1.8uF 250V、400V ±10% 插件,D18.2xL44.4mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS