BLH206K112B114
MFR.Part #
BLH206K112B114
JLCPCB Part #
C3809974
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.1kV 20uF ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS