BLH805K122B094
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
BLH805K122B094
JLCPCB Part #
C3809758
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.2kV 8uF ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS