171224J630P-F
MFR.Part #
171224J630P-F
JLCPCB Part #
C3808866
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 220nF 250V、630V ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS