171153K400D-F
MFR.Part #
171153K400D-F
JLCPCB Part #
C3808656
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 15nF 220V、400V ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS