947D241K132BFMSN
MFR.Part #
947D241K132BFMSN
JLCPCB Part #
C3808387
Description
-45℃~+85℃ 230V、1.3kV 240uF ±10% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS