BLH156K102B094
MFR.Part #
BLH156K102B094
JLCPCB Part #
C3808268
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 15uF 1kV ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS