BLH127K701C164
MFR.Part #
BLH127K701C164
JLCPCB Part #
C3808258
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 120uF 700V ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS