BLH806K801C144
MFR.Part #
BLH806K801C144
JLCPCB Part #
C3807533
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 800V 80uF ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS